Individualní kurz podle Vás

Místo: Prokopova 14, Praha 3, Žižkov

Cena: od 1200 Kč

Aktuálně až do odvolání individuální kurzy šití v Praze pozastavuji. Stále si ale můžete vybrat některý z kurzů šití online.

Chcete se zaměřit na konkrétní dovednost či projekt, kterou v seznamu individuálních kurzů nenabízím? Jdeme na to! 🙂 Napište mi a dohodneme se na podrobnostech a na termínu.

S výukou šití mám bohaté zkušenosti. Kurzy šití jsem začala dělat před 4 lety v Praze. Pod rukama mi prošlo zhruba 1000 lidí, které jsem provedla základními dovednostmi v šití, a spoustu z nich pokračovalo dál v šití na sebe nebo své okolí. Díky mé praxi vím, s čím se začátečníci potýkají nejčastěji, vím, na co je potřeba si při šití dávat pozor. Pomůžu vám ale i v pokročilejších šicích dovednostech a projektech. Neváhejte mi napsat.

Cena: 400 Kč/hodina

Kurz je minimálně na 3 hodiny, pokud budete chtít hodin více, určitě se dohodneme se.

Dárkové poukazy

Máte v okolí někoho, kdo se chce naučit šít nebo se v šití zdokonalit? Soukromou lekci můžete nyní pořídit i jako dárek. Po zakoupení obržíte dárkový poukaz s kódem, který si můžete vytisknout a někomu darovat. Poukaz obsahuje 3 hodiny lekcí.

Reference

Markétu jako lektorku jakéhokoli kurzu a spolupráce obecně můžu vřele doporučit. Absolvovala jsem u ní nejeden kurz i mi pomáhala s osobním projektem a vždycky jsem se pod jejím vedením cítila skvěle, a to nejsem žádný šicí expert a dávám si se šitím dost na čas 🙂 

 Markéta vám všechno krásně vysvětlí, klidně i zopakuje, když je potřeba, takže instrukce pochopí opravdu každý. Osobně mi sedla i hodně lidsky, takže si na jejích kurzech přijdu jak na šicím setkání u kamarádky, což je pro mě úžasná věc a daleko víc si celé šití užiju.

Michaela Heřtušová

Díky Markét jsem se naučila obsluhovat šicí stroj, základy šití i vyrobit krásné výrobky pro sebe a svoji rodinu. Markétka je moc milá a ochotná a ráda si k ní zase přijdu neco ušít.

Bajča Radilová

Pokud máte otázky, neváhejte mě kontaktovat

Markéta Třešňáková (Kotmelová)
E-mail: marketa@kotmelie.cz
Telefon: 728 384 585