Online kurz Overlock

Seznamte se s Overlockem

Máte doma overlock a chcete mu porozumět? Nebo přemýšlíte, jestli overlock skutečně potřebujete mít doma?

Tak je online kurz Overlock pro vás. Naučím vás ho navlékat, seřizovat a vědět, na co všechno jsou ta kolečka.

V kurzu se dozvíte všechno o Overlocku, naučíte se ho navléknou a správně seřídit. Dozvíte se, co je diferenciál a jak si poradit se všemi těmi kolečky na seřízení nití.

O kurzu Overlock a ukázky

Co vás v online kurzu Overlock čeká?

  • Dozvíte se, na co se overlock používá, k čemu je potřeba, i co je diferenciál. 
  • Přesný video návod na navlékání a ovládání overlocku.
  • Kurz vhodný i pro začátečníky na overlocku, ale mírně pokročilé.
  • Názorně vám ukážu příklady špatného seřízení stroje, na co si dávat pozor a co je důležité.
  • Kurz obsahuje video o délce přes 20 minut a budete jej mít k dispozici i hned po zaplacení.
  • Přesto, že jde o online kurz, jsem kdykoliv k dispozici pro vaše dotazy.
  • Dostanete neomezený přístup ke kurzu, můžete se k němu kdykoliv vrátit.

Online kurz Overlock si můžete koupit za:

300 Kč

Dárkové poukazy

Máte v okolí někoho, kdo se chce naučit šít? Kurz můžete nyní pořídit i jako dárek. Po zakoupení obržíte dárkový poukaz s kódem, který si můžete vytisknout a někomu darovat. Obdarovaný pak jen zadá kód a bude mít přístup do kurzu. 

Reference

Ježíšek mi přinesl můj první overlock. Jak to zprovozním? Netušila jsem. 🙈 Ale podrobný videonávod od Kotmélie mi ušetřil spousty nervů a na první pokus jsem stroj navlékla a dokonce i sama seřídila. Určitě doporučuju videjko vidět. Budu se k němu i vracet, až se mi při šití jiného materiálu stane některá z možných potíží, které tam popisuje, abych si připomněla, jak je lehce řešit. 👍 Díky.

Michaela Mucha

Markétu jako lektorku jakéhokoli kurzu a spolupráce obecně můžu vřele doporučit. Absolvovala jsem u ní nejeden kurz i mi pomáhala s osobním projektem a vždycky jsem se pod jejím vedením cítila skvěle, a to nejsem žádný šicí expert a dávám si se šitím dost na čas 🙂 

 Markéta vám všechno krásně vysvětlí, klidně i zopakuje, když je potřeba, takže instrukce pochopí opravdu každý. Osobně mi sedla i hodně lidsky, takže si na jejích kurzech přijdu jak na šicím setkání u kamarádky, což je pro mě úžasná věc a daleko víc si celé šití užiju.

Michaela Heřtušová

Nejčastější otázky

Máte otázky? Já mám odpovědi:

Pro koho je kurz určen?

Kurz ke určen pro lidi, které zajímá, k čemu overlock slouží, jak se navléká a seřizuje. Kurz je pro začátečníky na overlocku, ale i mírně pokročilé.

V kurzu se dozvíte i skvělé vychytávky.

I pokud váháte, jestli si overlock koupit a jestli je vhodný pro vás, tak z kurzu se dozvíte, jestli ano nebo ne.

Jak dlouho kurz trvá?

Kurz je sestaven tak, že má pouze jednu videolekci, čítající 22 minut.

Jak dlouho budu mít do kurzu přístup?

Kurz je sestaven tak, že má pouze jednu videolekci, čítající 22 minut. Po zakoupení do ní ihned dostanete permanentní přístup.  Lekce se dá i stáhnout, takže pokud budete chtít, můžete si lekci uložit a mít k ní přístup kdykoli. Dokud budu stránku provozovat, můžete se mě ptát na dotazy ohledně kurzu a overlocku a já vám budu k dispozici.

V čem má online kurz výhody a nevýhody?

Online kurz má jednu velkou nevýhodu, a to tu, že vám nemůžu na přímo vysvětlit a ukázat přesně to, co nechápete. Výhody má ale velké. Sami si určíte čas, tempo a místo kurzu. Kurzy jsem natáčela tak, aby byly pochopitelné a srozumitlné a abych nevynechala žádnou důležitou část šití. A i kdyby přes mojí snahu nic nevynechat a udělat lekci co nejsrozumitelněji, vám nebylo něco jasné, můžete mi napsat a já se vám pokusím co nejlépe odpovědět a poradit online na dálku.

Proč zrovna tenhle online kurz?

Mám za sebou několik let lektorování a sestavování kurzů. Prošlo mi rukama už mnoho lidí a za tu dobu jsem vypozorovala nejčastější začátečnické chyby.

Co když budu nespokojená/ý?

Pokud zjistíte, že vám kurz nevyhovuje, nabízím vám 30 denní garanci vrácení peněz. To znamená, že do 30 dnů od zakoupení kurzu můžete bez udání důvodu kurz vrátit a já vám vrátím celou částku.

Získám hned přístup ke všem video lekcím?

Kurz je koncipovaný tak, že má pouze jednu videolekci, takže ano, ihned k ní získáte přístup, a to takový, že permanentní.

Nenašli jste svoji otázku a odpověď? Napište mi váš dotaz na email marketa@kotmelie.cz, ráda vám odpovím.

O mně – lektorovi

Ahoj, jmenuju se Markéta Třešňáková (Kotmelová), jsem vyučená dámská krejčová, lektorka kurzů, bezodpadový a ekologický nadšenec, holka, která po škole zjistila, že klasický oděvní průmysl jí moc nesedí, a tak jsem začala hledat alternativy.

SLOW móda je opak fast fashion. Jde o přesný opak toho, o co se posledních pár let módní průmysl snažil. Ten chce hodně produkovat, hodně prodávat, snižovat náklady a zajistit to, aby se zboží točilo a prodávalo v co největším množství. Slou móda je o pomalém životním stylu, o tom, že neprodukujeme hodně a nekvalitně, ale málo a kvalitně.

Došlo mi že, máma a naše babičky si všechno šily, bylo to normální a běžné, a tak mě napadlo, že když budu učit lidi šít, mohlo by se to vrátit do normálu. 

Kurzy šití jsem začala dělat před 4 lety v Praze. Pod rukama mi prošlo zhruba 1000 lidí, které jsem provedla základními dovednostmi v šití, a spoustu z nich pokračovalo dál v šití na sebe nebo své okolí. 

A protože žijeme v úžasné době internetu, chci využít toho, že můžu učit lidi šít po cele ČR a přispět tak k návratu slow fashion. Díky mé praxi vím, s čím se začátečníci potýkají nejčastěji, vím, na co je potřeba si při šití dávat pozor, a taky mám pár osvědčených vychytávek, které jsou lehké na ušití,  pěkné pro oko a praktické pro život.

 Takže, pokud chcete se šitím začít, nebo už jste začali a potýkáte se s nějakými problémy, připravila jsem kurz šití, ve kterém se naučíte potřebné základy.

Pokud máte otázky, neváhejte mě kontaktovat

Markéta Třešňáková (Kotmelová)
E-mail: marketa@kotmelie.cz
Telefon: 728 384 585

Navíc pokud si kurz objednáte, tak 10 % z vaší platby použiji na nákup materiálu, ze kterého zdarma vyrobím hnízdečka pro spolek Aponedo, který pomáhá s vybavením pro nedonošená miminka v porodnici U Apolináře a společně tak přispějeme na dobrou věc.

ZAJÍMÁ VÁS MOJE PRÁCE? PODÍVEJTE SE NA VIDEA ZDARMA: