Návod na stahovací pytlík

Jednoduchý a přesto praktický stahovací pytlík, to nejlepší, co si úplný začátečník může ušít jako první.

Jednoduchý a přesto praktický pytlík. Stahuje se z obou stran, což umožňuje jednodušší stahování a rozdělávání. Já ho používám na všechno možný. Mám doma několik velikostí, a buď ho mám na nakupování a nebo na cestování, kde si do pytlíku balím spodní prádlo, ponožky apod. Na pytlíku se naučíte postup, aby se dal stahovat prakticky z obou stran, a vyzkoušíte si svoje první šití na něčem praktickém.

Proč se chcete naučit šít?

Online kurz První šití si můžete koupit za:

1 500 Kč

1 000 Kč

Dárkové poukazy

Máte v okolí někoho, kdo se chce naučit šít? Kurz můžete nyní pořídit i jako dárek. Po zakoupení obržíte dárkový poukaz s kódem, který si můžete vytisknout a někomu darovat. Obdarovaný pak jen zadá kód a bude mít přístup do kurzu. 

Reference

Markétu jako lektorku jakéhokoli kurzu a spolupráce obecně můžu vřele doporučit. Absolvovala jsem u ní nejeden kurz i mi pomáhala s osobním projektem a vždycky jsem se pod jejím vedením cítila skvěle, a to nejsem žádný šicí expert a dávám si se šitím dost na čas 🙂 

 Markéta vám všechno krásně vysvětlí, klidně i zopakuje, když je potřeba, takže instrukce pochopí opravdu každý. Osobně mi sedla i hodně lidsky, takže si na jejích kurzech přijdu jak na šicím setkání u kamarádky, což je pro mě úžasná věc a daleko víc si celé šití užiju.

Michaela Heřtušová

Díky Markét jsem se naučila obsluhovat šicí stroj, základy šití i vyrobit krásné výrobky pro sebe a svoji rodinu. Markétka je moc milá a ochotná a ráda si k ní zase přijdu neco ušít.

Bajča Radilová

Navíc pokud si kurz objednáte, tak 10 % z vaší platby použiji na nákup materiálu, ze kterého zdarma vyrobím hnízdečka pro spolek Aponedo, který pomáhá s vybavením pro nedonošená miminka v porodnici U Apolináře a společně tak přispějeme na dobrou věc.