Návod na stahovací pytlík

Jednoduchý a přesto praktický stahovací pytlík, to nejlepší, co si úplný začátečník může ušít jako první.

Jednoduchý a přesto praktický pytlík. Stahuje se z obou stran, což umožňuje jednodušší stahování a rozdělávání. Já ho používám na všechno možný. Mám doma několik velikostí, a buď ho mám na nakupování a nebo na cestování, kde si do pytlíku balím spodní prádlo, ponožky apod. Na pytlíku se naučíte postup, aby se dal stahovat prakticky z obou stran, a vyzkoušíte si svoje první šití na něčem praktickém.

 

A protože se jedná o první návod, naučím vás také nastavit a navlíknout šicí stroj, řekneme si časté začátečnické chyby a jak se jich vyvarovat. Nezapomeneme ani na seznam pomůcek, které k šití budete určitě potřebovat.

Střihy, které budete potřebovat:

Co vás v online návodu čeká?

 • Přesné video návod k ušití k ušití praktického stahovacího pytlíku.
 • Na pytlíku se naučíte postup, aby se dal stahovat prakticky z obou stran, a vyzkoušíte si svoje první šití na něčem praktickém. 
 • A protože se jedná o první návod, naučím vás také nastavit a navlíknout šicí stroj. 
 • Dozvíte se také, jaké jsou v šití časté začátečnické chyby, jak se jich vyvarovat, na co si dávat pozor a co je důležité.
 • Nezapomeneme ani na seznam pomůcek, které k šití budete určitě potřebovat.
  • Návod se skládá z jednoho videa, ke kterému dostanete přístup ihned po zaplacení.
  • Přístup je neomezený, můžete se k návodu kdykoliv vrátit.
  • Možnost se mne na cokoliv z návodu zeptat.

  Online návod Stahovací pytlík si můžete koupit za:

  220 Kč

  Dárkové poukazy

  Máte v okolí ženu, která se chce naučit šít? Pořiďte ji jako dárek poukaz na moje kurzy a návody. Po zakoupení obržíte dárkový poukaz s kódem, který si můžete vytisknout a někomu s ním udělat radost. Obdarovaná mi jen kód zašle a vybere si z mojí nabídky kurzů a návodu to pravé, co jí bude sedět. Vybrat poukaz můžete ve třech hodnotách.

  1 000 Kč

  2 000 Kč

  3 000 Kč

  Reference

  Markétu jako lektorku jakéhokoli kurzu a spolupráce obecně můžu vřele doporučit. Absolvovala jsem u ní nejeden kurz i mi pomáhala s osobním projektem a vždycky jsem se pod jejím vedením cítila skvěle, a to nejsem žádný šicí expert a dávám si se šitím dost na čas 🙂 

   Markéta vám všechno krásně vysvětlí, klidně i zopakuje, když je potřeba, takže instrukce pochopí opravdu každý. Osobně mi sedla i hodně lidsky, takže si na jejích kurzech přijdu jak na šicím setkání u kamarádky, což je pro mě úžasná věc a daleko víc si celé šití užiju.

  Michaela Heřtušová

  Díky Markét jsem se naučila obsluhovat šicí stroj, základy šití i vyrobit krásné výrobky pro sebe a svoji rodinu. Markétka je moc milá a ochotná a ráda si k ní zase přijdu neco ušít.

  Bajča Radilová

  O mně – lektorovi

  Ahoj, jmenuju se Markéta Kotmelová, jsem vyučená dámská krejčová, lektorka kurzů, bezodpadový a ekologický nadšenec, holka, která po škole zjistila, že klasický oděvní průmysl jí moc nesedí, a tak jsem začala hledat alternativy.

  SLOW móda je opak fast fashion. Jde o přesný opak toho, o co se posledních pár let módní průmysl snažil. Ten chce hodně produkovat, hodně prodávat, snižovat náklady a zajistit to, aby se zboží točilo a prodávalo v co největším množství. Slou móda je o pomalém životním stylu, o tom, že neprodukujeme hodně a nekvalitně, ale málo a kvalitně.

  Došlo mi že, máma a naše babičky si všechno šily, bylo to normální a běžné, a tak mě napadlo, že když budu učit lidi šít, mohlo by se to vrátit do normálu. 

  Kurzy šití jsem začala dělat před 4 lety v Praze. Pod rukama mi prošlo zhruba 1000 lidí, které jsem provedla základními dovednostmi v šití, a spoustu z nich pokračovalo dál v šití na sebe nebo své okolí. 

  A protože žijeme v úžasné době internetu, chci využít toho, že můžu učit lidi šít po cele ČR a přispět tak k návratu slow fashion. Díky mé praxi vím, s čím se začátečníci potýkají nejčastěji, vím, na co je potřeba si při šití dávat pozor, a taky mám pár osvědčených vychytávek, které jsou lehké na ušití,  pěkné pro oko a praktické pro život.

   Takže, pokud chcete se šitím začít, nebo už jste začali a potýkáte se s nějakými problémy, připravila jsem kurz šití, ve kterém se naučíte potřebné základy.

  Navíc pokud si návod objednáte, tak 10 % z vaší platby použiji na nákup materiálu, ze kterého zdarma vyrobím hnízdečka pro spolek Aponedo, který pomáhá s vybavením pro nedonošená miminka v porodnici U Apolináře a společně tak přispějeme na dobrou věc.