Prošij se ke svému stylu

CO NABÍZÍM?

Chcete si šít vlastní oblečení? Ale chybí vám základy šití nebo si nejste jistí, jestli to zvládnete? Tak je online kurz První šití pro vás. Naučím vás základy šití a postupně se dopracujeme k vaší první ušité sukni.

Více o online kurzu…

Máte zájem o kurzy či soukromé lekce šití? Podívejte se na aktuální nabídku mých kurzů. Pokud Vám nevyhovují skupinové lekce, nebo se chcete zaměřit na konkrétní dovednost či projekt, nabízím vám soukromou lekci. 

Více o kurzech šití v Praze…

Chtěli byste mít svůj originální kousek oblečení, ale jeho výrobu chcete nechat na někom jiném? Napište mi a ušiju vám takový kousek, abyste byli s výsledkem maximálně spokojení.

Více o šití na zakázku…

O MNĚ

Ahoj, jmenuju se Markéta Třešňáková (Kotmelová), jsem vyučená dámská krejčová, lektorka kurzů, bezodpadový a ekologický nadšenec, holka, která po škole zjistila, že klasický oděvní průmysl jí moc nesedí, a tak jsem začala hledat alternativy.

SLOW móda je opak fast fashion. Jde o přesný opak toho, o co se posledních pár let módní průmysl snažil. Ten chce hodně produkovat, hodně prodávat, snižovat náklady a zajistit to, aby se zboží točilo a prodávalo v co největším množství. Slou móda je o pomalém životním stylu, o tom, že neprodukujeme hodně a nekvalitně, ale málo a kvalitně.

Došlo mi, že máma a naše babičky si všechno šily, bylo to normální a běžné, a tak mě napadlo, že když budu učit lidi šít, mohlo by se toto vrátit do normálu. 

Více o mně...

Kontakt

Markéta Třešňáková (Kotmelová)
E-mail: marketa@kotmelie.cz

Video ukázky

Řasící gelová páska

Nakládaná kapsa

Sešití gumy

Knoflíková dírka

Šikmý proužek

Zkrácení kalhot